DEVĚTSIL

MISTROVSTVÍ INTENZIVNÍ PREZENČNÍ KURZ

Dvoudenní integrující prezenční kurz s cílem vyhodnotit svůj pokrok v oblasti psychické odolnosti a získat inspiraci a praktická doporučení pro její trvalé využívání.

Jak kurz probíhá?

Vedení kurzu probíhá koučovacím způsobem, zapojuje účastníky a inspiruje k praktickým krokům, které pomáhají přenášet znalosti a dovednosti z kurzu do každodenního života. Kurz je dvoudenní se zaměřením na prožitek, sdílení, vzájemnou inspiraci. Kurz probíhá v příjemném prostředí, takřka mimo signály mobilních operátorů, zato s možností objednání wellness služeb (bazén, masáže, sauna, vířivka) a výborné gastronomie.

Co získáte?

Integrujete znalosti, dovednosti a návyky z předchozích kurzů a vámi žité praxe. Potvrdíte svou psychickou odolnost jakožto klíčovou dovednost do dnešní doby, porozumíte své základní životní síle, ohlédnete se za plavbou, na kterou jste se s DEVĚTSILem vydali, budete se radovat z pokladu, který jste objevili, a posíleni a inspirováni se vydáte na svoji další plavbu životem.

 • Uvědomíte si a prožijete vzájemnou synergie 9 sil.
 • Vytvoříte si připomínku své vlastní síly, svou vlastní „kotvu“ pro každý den.
 • Integrujete znalosti a dovednosti.
 • Procvičíte pokročilé techniky psychické odolnosti.

Doporučení absolventů

„Účast na kurzu je vlastně onou „schůzkou se sebou samým“ a představuje začátek nalezení/znovu objevení zdrojů své vlastní energie. Kurz vedený Anitou a Hankou musí být nutně pohlazením duše každého účastníka.“  Marcela Vaňatková

 • Cena: 9 341 Kč + 21 % DPH
 • Časový rozsah: 2 dny 
 • Termín: bude upřesněn
 • Místo konání: Wellness penzion Medličky, Vysočina 
 • Počet účastníků: 9 max.
 • Lektorky: Anita Crkalová a Hana Vykoupilová
 • Kontakt: anita.invence@gmail.com, tel.: 603 461 289

Nemůžete se rozhodnout? Zveme vás!

Máte otázky?

 • Už roky pracuji na své psychické odolnosti, mohu se přihlásit rovnou na Mistrovství? Doporučujeme absolvovat originální program Devětsil postupně v tomto sledu: Základní kurz, Navazující kurzy  a poté Mistrovství. Kurzy jsou připraveny tak, že postupně „gradují“, proto přihlásit se rovnou na Mistrovství by znamenalo přeskočení důležitých stavebních pilířů. 
 • Absolvoval/a jsem všechny Navazující kurzy, může mně Mistrovství ještě něco přinést? Určitě ano, kurz Mistrovství přináší integraci a ukotvení dovedností z předchozích kurzů. Je to stejné, jako proběhnout cílovou rovinkou při závodě.
 • Zaručí mně absolvování tohoto kurzu, že budu opravdu pořád psychicky „v pohodě“? Absolvování kurzu zvýší pravděpodobnost, že s jednotlivými životními situacemi „popasujete“ s větším nadhledem a stabilitou. 
 • Jak se liší Mistrovství online a prezenční intenzivní? Obsah obou kurzů je stejný. Kurz Mistrovství prezenční intenzivní je zaměřený na prožitek,  na sdílení a inspiraci mezi účastníky. Charakter prezenčního kurzu je více zážitkový a prožitkový, protože se jedná o dva intenzivní dny na příjemném místě, umožňující „vyskočení“ z každodennosti a prostor pro relaxaci včetně wellness.

Náš lektorský tandem ​

PhDr. Anita Crkalová, www.anitacrkalova.cz

Lektorka, koučka a konzultantka s více než 30letou praxí v oblasti vzdělávání a osobního rozvoje. Autorka knih o osobnostní typologii, týmové práci a koučování. Akreditovaný kouč EMCC. Mentorka a supervizorka koučovacích výcviků. Specialistka na sebepoznání, sebeřízení a zdroje energie.

 

Mgr. Hana VykoupilováPh.D., PCCwww.inspirro.cz

Mezinárodně certifikovaná koučka (PCC), architektka firemních programů vzdělávání a rozvoje, školitelka měkkých dovedností a konzultantka v oblasti lidského kapitálu (CIPD, Velká Británie). Ve své praxi využívá celostní přístup k rozvoji potenciálu a posílení vnitřní moudrosti každého člověka.

Potřebujete poradit? Kontaktujte nás!