KALENDÁŘ WORKSHOPŮ A WEBINÁŘŮ

MAPOVÁNÍ psychické odolnosti - 26.11.2021

Chcete načerpat energii do podzimních dní? Přihlaste se na pohodový online workshop, na kterém zmapujete stav devíti sil, ze kterých se skládá vaše psychická odolnost, coby klíčová dovednost do dnešní doby. Získáte tipy na dlouhodobé zvládání stresu a posilování svého mentálního zdraví.

Soft skills pro děti

Vím, jak silná je moje mysl a že mohu dokázat všechno, co chci - 3.11.2021

Online workshop pro děti, který vychází z knihy Hany Vykoupilové a Heleny Zitkové Připravte děti na život - Rozvoj soft skills pro každého. Děti se naučí pracovat se naučí využívat sílu svoji mysli pro dosahování svých záměrů.

ZÁKLADNÍ KURZ DEVĚTSILu - 24.-25.11.2021

Dvoudenní zážitkový kurz, na kterém prohloubíte svoji znalost svých devíti sil psychické odolnosti. Jednotlivé síly se naučíte posilovat a využívat v každodennosti. Zážitkovou formou si osvojíte konkrétních techniky a metody pro jejich dlouhodobého rozvoj.

coffee, cup of coffee, lifestyle

Tělo-mysl-srdce v rovnováze pro spokojený život - 16.11.2021

Online workshop pro rodiče, který vychází z knihy Hany Vykoupilové a Heleny Zitkové Připravte děti na život - Rozvoj soft skills pro každého. Účastníci se naší provázet své děti celistvým vnímáním sebe sama.

Znám své emoce a vím, jakou sílu mně dávají - 15.12.2021

Online workshop pro děti, který vychází z knihy Hany Vykoupilové a Heleny Zitkové Připravte děti na život - Rozvoj soft skills pro každého. Děti prozkoumají svoje emoce, uvědomí si jejich sílu a získají inspiraci, jak je bezpečně vyjádřit.