KAPESNÍ KOUČ

Jaké by to bylo, kdybyste věděli, že máte ve svém životě průvodce, který vás se zájmem vyslechne, podpoří a nasměruje k tomu, co udělat nebo jak se rozhodnout? Průvodce, na kterého se můžete za všech okolností spolehnout?

Kniha Hany Vykoupilové s názvem Kapesní kouč – Průvodce vnímavého člověka vlastním životem je praktickým průvodcem, kterého můžete využít kdykoli, když se budete nacházet ve slepé uličce, budete potřebovat získat nadhled, položit si dobré otázky a zjistit, co vlastně chcete a jak toho dosáhnete. Knížka vychází z Hančiny koučovací i lektorské praxe, zároveň se opírá o nejnovější poznatky neurověd, psychologie a dalších vědních oborů a ukazuje jejich uplatnění v každodenní praxi. Kniha je praktická k okamžitému použití v různých životních situacích. Vydalo nakladatelství BizBooks/Albatros Media v roce 2023.

Co v knize najdete? 

  • Poznáte, co je to opravdový koučink a přestanete věřit mýtům o koučování.
  • Naučíte se užitečné techniky sebekoučinku.
  • Inspirujete se příběhy skutečných lidí.
  • Odkryjete odpovědi na své vlastní otázky.
  • Rozvínete svůj potenciál, své schopnosti a přijdete na to, jak je využívat.
  • Zjistíte, jak čerpat ze zdrojů své vnitřní síly.
  • Posilíte důvěru v moudrost své mysli, srdce i těla.

Hana Vykoupilová je profesionální koučka akreditovaná u Mezinárodní federace koučů (ICF), lektorka soft/essential skills a konzultantka v oblasti lidského kapitálu (HR). Působí pod vlastní značkou Inspirro. Je spoluautorkou knihy Připravte děti na život – Rozvoj soft skills pro každého (BizBooks 2021/Albatros Media). 

PŘÍLOHY KE KNIZE

Pracovní listy k technikám 3 kružnice, Strom života a SLON.

KAPESNÍ SEBEKOUČOVACÍ KARTY

Balíček 67 sebekoučovacích karet v kartonové krabičce se silnými koučovacími otázkami, které se v knize objevují. Rubová strana karet nese obrázek slona nasvíceného z různých úhlů, který připomíná, že změnit perspektivu může být objevné a osvobozující. Autorkou obrázku je ilustrátorka Magdalena Konečná.

Newsletter

Přihlaste se k odběru newsletteru, pokud chcete měsíčně dostávat užitečné tipy z oblasti koučinku, vzdělávání a rozvoje.

Křest Kapesního kouče v Otevřené zahradě v Brně