VIDEO KURZY
kdykoliv ke shlédnutí

Jak přijímat změny


Online kurz JAK PŘIJÍMAT ZMĚNY je o tom, co dělat, když nám do života přicházejí nečekané změny, jak se v nich zorientovat a využít je ve svůj prospěch. Kurz nabízí v 10 lekcích praktické tipy a návody, jak postupovat. Každá lekce obsahuje doporučení na užitečnou knížku, která se s tématem pojí a taky „silné“ koučovací otázky zaměřené na konkrétní téma lekce. Díky nim můžete naplno rozvinout svoje schopnosti v přijímání změny. Kurz je zcela originální svým pojetím: přesto, že se jedná o online kurz, jeho charakter je podobný jako u individuálního kurzu nebo koučovacího sezení, protože vyžaduje vaši spolupráci. 

Jak se dobře ptát a získávat odpovědi

Dovednost dobře se ptát je uměním a ne každý ji skutečně ovládá. V první části online kurzu JAK SE DOBŘE PTÁT A ZÍSKÁVAT ODPOVĚDI se dozvíte, jak se umět dobře zeptat, jak poskytnout druhému prostor pro autentickou odpověď a jak tuto odpověď skutečně slyšet. Druhá část online kurzu JAK SE DOBŘE PTÁT A ZÍSKÁVAT ODPOVĚDI se zaměřuje na vedení konkrétních rozhovorů v nejrůznějších situacích. Kurz obsahuje 10 lekcí. Celková délka je 43:44 min. 

Cesta za pokladem

Online kurz CESTA ZA POKLADEM je zaměřený na prohloubení sebepoznání a využívání koučovacího přístupu v každodenním životě. Pomůže vám lépe si uvědomit, co jsou vaše zdroje energie a vaše priority, a získáte tak inspiraci pro další PLAVBU ŽIVOTEM. Zjistíte, co vám dává vítr do plachet a pomáhá držet pevně kormidlo, co je vaším kompasem, majákem apod. Kurz je určen pro všechny, kteří chtějí posílit svou stabilitu a vědomě tvořit svůj život. Stanete se kapitánem svého života, který drží kormidlo pevně v rukou v proměňujících se vodách.