Albatros – katalog – a v něm? Naše kniha!

V katalogu Albatrosu, který dostávají děti často ve školách, vyšla upoutávka na naši knihu. Máme z toho radost, a věříme, že si i jeho prostřednictvím najde spoustu spokojených malých i velkých čtenářů. Nechte se i vy inspirovat popisem a krátkou ukázkou z knihy a knihu si objednejte nebo kupte přímo v knihkupectví. Knížka vyjde už 16.9.2021!

90 názorů na “Albatros – katalog – a v něm? Naše kniha!”

  1. I was recommended this website by my cousin. I’m not sure whether this post is written by him as nobody else know such detailed about my trouble. You’re incredible! Thanks!

  2. There are actually quite a lot of particulars like that to take into consideration. That could be a nice point to bring up. I offer the thoughts above as basic inspiration however clearly there are questions just like the one you bring up where crucial factor might be working in honest good faith. I don?t know if greatest practices have emerged around things like that, but I’m positive that your job is clearly identified as a good game. Both boys and girls feel the impression of just a second’s pleasure, for the remainder of their lives.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.