TERMÍNY KURZŮ A WEBINÁŘŮ

MAPOVÁNÍ psychické odolnosti - 28.1.2022

Chcete načerpat energii do začátku nového roku? Přihlaste se na pohodový online workshop, na kterém zmapujete stav devíti sil, ze kterých se skládá vaše psychická odolnost, coby klíčová dovednost do dnešní doby. Získáte tipy na dlouhodobé zvládání stresu a posilování svého mentálního zdraví.

Soft skills pro děti

Vím, jak silná je moje mysl a že mohu dokázat všechno, co chci - 16.2.2022

Online workshop pro děti, který vychází z knihy Hany Vykoupilové a Heleny Zitkové Připravte děti na život - Rozvoj soft skills pro každého. Děti se naučí pracovat se naučí využívat sílu svoji mysli pro dosahování svých záměrů.

ZÁKLADNÍ KURZ DEVĚTSILu - začínáme 28.1.2022

Online kurz sestávající z 5 workshopů v rozsahu 120 minut, konaných jednou za 14 dní. Získáte znalost, ze kterých 9 sil se skládá vaše psychická odolnost, jak ji může posilovat a využívat v každodenní praxi. Akce 1+1 osoba zdarma.

coffee, cup of coffee, lifestyle

Tělo-mysl-srdce v rovnováze pro spokojený život - 16.3.2022

Online workshop pro rodiče, který vychází z knihy Hany Vykoupilové a Heleny Zitkové Připravte děti na život - Rozvoj soft skills pro každého. Účastníci se naší provázet své děti celistvým vnímáním sebe sama.

Znám své emoce a vím, jakou sílu mně dávají - 12.1.2022

Online workshop pro děti, který vychází z knihy Hany Vykoupilové a Heleny Zitkové Připravte děti na život - Rozvoj soft skills pro každého. Děti prozkoumají svoje emoce, uvědomí si jejich sílu a získají inspiraci, jak je bezpečně vyjádřit.